Haradinaj ngushëllon familjen e 7 vjeçarit që u vra në Zvicër - Bota Sot
Haradinaj ngushëllon familjen e 7 vjeçarit që u vra në Zvicër

Aktuale

Haradinaj ngushëllon familjen e 7 vjeçarit që u vra në Zvicër

Më: 22 mars 2019 Në ora: 11:52
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka ngushëlluar familjen e 7-vjeçarit Kosovar i cili u vra dje në Basel të Zvicrës.

“Ndaj dhembjen e madhe dhe ua përcjellë ngushëllimet më të thella familjes së Mërgimit, 7-vjeçarit të vrarë dje në Basel të Zvicrës. Mendimet dhe lutjet e mia janë me ju në këto çaste të rënda”, ka shkruar Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...