Rexhaj: Qasja e komandantëve karshi Kosovës, e njëjtë si kundër Serbisë - Bota Sot
Rexhaj: Qasja e komandantëve karshi Kosovës, e njëjtë si kundër Serbisë

Aktuale

Rexhaj: Qasja e komandantëve karshi Kosovës, e njëjtë si kundër Serbisë

Nga: N.Sh Më: 22 mars 2019 Në ora: 13:09
Sali Rexhaj

Veprimtari Sali Rexhaj thotë se komandantët janë patriot dhe për bashkim kombëtar, por me këtë logjik po e kapin dhe po e shkatërrojnë shtetin e Kosovës, transmeton gazeta "Bota sot".

Rexhaj përmes një shkrimi në Facebook, shprehet se, qasja e tyre për Kosovës është e njëjtë si qasja kundër Serbisë.

Ja postimi i plotë:

Komandantët,

janë patriot dhe për bashkim kombëtar, me këtë logjike po e kapin, shkërdhejnë e shkatërrojnë shtetin e Kosovës. Jenë të sigurte se po bëjnë punë të mirë. Qasjen karshi Kosovës e kanë të njëjtë si qasjen kundër shtetit të Serbisë. madje e konsideroj e shtetin si plaçkë të cilën duhet ndarë me Serbi.

Ndryshe nuk shpjegohet krimi, hajnia, vrasjet...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...