Lajmi i fundit: Qeveria merr vendim, ndalohen të gjitha lojërat e fatit - Bota Sot
Lajmi i fundit: Qeveria merr vendim, ndalohen të gjitha lojërat e fatit

Aktuale

Lajmi i fundit: Qeveria merr vendim, ndalohen të gjitha lojërat e fatit

Nga: N.H Më: 22 mars 2019 Në ora: 16:24
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar se në mbledhjen e ardhshme të Qeverisë së Kosovë do të shfuqizohet ligji ekzistues i Lojërave të Fatit.

Haradinaj shkruan se me ligjin e ri do të ndalohen Lojërat e Fatit në Kosovë. “Të nderuar qytetarë,

Për Mbledhjen e ardhshme të Qeverisë, Zyra e Kryeministrit ka përgatitur ligjin, i cili do të shfuqizojë ligjin ekzistues dhe do të ndalojë lojërat e fatit” thuhet në njoftim", shkruan Haradinaj në llogarinë e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...