Konferencë e jashtëzakonshme e Policisë - Bota Sot
Konferencë e jashtëzakonshme e Policisë

Aktuale

Konferencë e jashtëzakonshme e Policisë

Më: 22 mars 2019 Në ora: 16:52
Konferencë e jashtëzakonshme e Policisë

Policia e Kosovës organizon ë konferencën e dytë të jashtëzakonshme për sot, e cila i dedikohet një operacioni policor i cili është realizuar në shkallë vendi ndaj lojërave të fatit.

Në konferencë do të marrin pjesë zyrtarë kompetentë nga Policia e Kosovës, nga Dogana e Kosovës dhe ATK-ja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...