Policia jep detaje: Ja si u aksidentua nënkryetari i LDK-së - Bota Sot
Policia jep detaje: Ja si u aksidentua nënkryetari i LDK-së

Aktuale

Policia jep detaje: Ja si u aksidentua nënkryetari i LDK-së

Më: 22 mars 2019 Në ora: 18:25
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin e aksidentit në magjistralen Prishtinë-Podujevë,  ku i përfshirë ishte kryetari Agim Veliu.

Zëdhënësi i Policisë, Agron Borovci ka thënë se ishte vetëaksident.

‘’Rreth ores 17:30 policia ka marre informaten per per nje vetaksident te ndodhur ne magjistralen Podujeve -Prishtine respektivisht ne fshatin Besi.

Image

Policia aktualisht eshte ne vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e aksidenti’’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...