Isa Mustafa flet pas vendimit, për ndalimin e lojërave të fatit - Bota Sot
Isa Mustafa flet pas vendimit, për ndalimin e lojërave të fatit

Aktuale

Isa Mustafa flet pas vendimit, për ndalimin e lojërave të fatit

Nga: N.H Më: 22 mars 2019 Në ora: 18:39

Kryetari u Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pas vendimit të Kuvendit për mbylljen e lojërave të fatit.

Ai në një postim në Facebook ka përgëzuar deputetët për këtë vendim.

Ja postimi i tij në Facebook:

Përgëzoj GP të LDK-së dhe grupet tjera parlamentare për thirrjen e seancës së jashtëzakonshme të Kuvendit për ndalimin e lojërave të fatit. Janë meritorë të gjithë deputetët që përkrahën Rezolutën.

Në këtë frymë, në vend të lojërave të fatit, të zhvillojmë një iniciativë të përbashkët për hapje të vendeve të reja të punës në prodhim, tregti, shërbime.

Një program ekonomik që gjeneron punësim.

Fati ynë buron në punën tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...