Tahiri: Vetëvendosje akuzon PSD-në për punët që vetë s’i ka kryer - Bota Sot
Tahiri: Vetëvendosje akuzon PSD-në për punët që vetë s’i ka kryer

Aktuale

Tahiri: Vetëvendosje akuzon PSD-në për punët që vetë s’i ka kryer

Më: 22 mars 2019 Në ora: 20:01
Foto ilustruese

Ai në RTK ka thënë se tashmë ato punë janë duke u kryer nga anëtarët e PSD-së.

“Është hipokrizi që për punët që vetë i kanë lënë zhagas t’i akuzojnë të tjerët, ndërkaq ato punë tash janë duke u kryer.  Ata dolën e akuzuan Shpend Ahmetin për projektin që nuk e  ka realizuar Hysen Durmishi”, ka thënë Tahiri.

“Arben Vitia e di shumë mirë problemin që ka qenë në Vetëvendosje, dhe mendoj që ata akoma po vazhdojnë me atë problem, por nuk po dua të flasë tash. Më vjen keq për zotin Vitia, që flet për deklarata në të cilat nuk beson as vetë”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...