Pacolli për humbjen tragjike të djalit 7 vjeçar: Kjo fytyrë e bukur është në mendjen e të gjithëve - Bota Sot
Pacolli për humbjen tragjike të djalit 7 vjeçar: Kjo fytyrë e bukur është në mendjen e të gjithëve

Aktuale

Pacolli për humbjen tragjike të djalit 7 vjeçar: Kjo fytyrë e bukur është në mendjen e të gjithëve

Nga: Z.B Më: 22 mars 2019 Në ora: 21:17
Behgjet Pacolli

Dje në Basel të Zvicrës, një fëmijë 7 vjeçar është goditur për vdekje me thikë nga një 75 vjeçare përcjell “Bota sot”

Shtatëvjeçari që u mbyt në mënyrë brutale në Zvicrës ishtë nga qyteti i Lipjanit.

E për këtë rast tragjik përmes një postimi në Facebook ka reaguar edhe Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli i cili i ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta familjes Mahmuti për humbjen e djalit të tyre.

“Kjo fytyrë e bukur është në mendjen e të gjithëve. Ky shtatëvjeçar është engjëlli më i fundit që na largohet. Prehu në paqe Iljas. Në emrin tim dhe të familjes sime, ndaj pikëllimin me familjen Mahmuti”- ka shkruar Pacolli.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...