24 marsi i vitit 1999 njëra ndër ditët e lumtura të Pacollit - Bota Sot
24 marsi i vitit 1999 njëra ndër ditët e lumtura të Pacollit

Aktuale

24 marsi i vitit 1999 njëra ndër ditët e lumtura të Pacollit

Më: 24 mars 2019 Në ora: 09:53
Pas bombardimit

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli me anë të një postimi në Facebook ka kujtuar 20 vjetorin e sulmit të NATO-s ndaj forcave serbe.

24 marsi i vitit 1999 sipas Pacollit është njëra nga ditët më të lumtura të jetës së tij.

Postimi i Pacollit:

Sot 20 vjet më parë, NATO fillon sulmin ajror kundër forcave serbe në ish-Jugosllavi. Një nga ditët më të lumtura të jetës sime. Mirënjohës për jetë!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...