Bekim Jashari: Falënderues ndaj SHBA-së dhe shteteve aleate të NATO-s - Bota Sot
Bekim Jashari: Falënderues ndaj SHBA-së dhe shteteve aleate të NATO-s

Aktuale

Bekim Jashari: Falënderues ndaj SHBA-së dhe shteteve aleate të NATO-s

Nga: Z.B Më: 24 mars 2019 Në ora: 16:13
Bekim Jasahri

Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari, ka komentuar 20-vjetorin e fillimit të vorbandimeve të NATO-së, përcjell “Bota sot”.

Jashari përmes një postimi në Facebook ka thëne 24 Marsi është kujtim për vendosshmërinë e UÇK-së dhe fillimin e sulmeve Ajrore ndaj Serbisë.

“Me nderime e mirënjohje të thellë kujtojmë të gjithë dëshmorët në 21-vjetorin e Betejës së Dukagjinit”.

“Falënderues ndaj SHBA-së dhe shteteve aleate të NATO-s, në 20-vjetorin e fillimit të bombardimeve mbi caqet serbe”, ka shkruar Jashari

Postimi i plotë:

24 Marsi, kujtim për vendosshmërinë e UÇK-së dhe fillimin e sulmeve Ajrore ndaj Serbisë

Me nderime e mirënjohje të thellë kujtojmë të gjithë dëshmorët në 21-vjetorin e Betejës së Dukagjinit.

Falënderues ndaj SHBA-së dhe shteteve aleate të NATO-s, në 20-vjetorin e fillimit të bombardimeve mbi caqet serbe.

Lavdi e përjetshme për të gjithë dëshmorët e Dukagjinit!

I përjetshëm qoftë kujtimi për ta!
 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...