Veseli pas përfundimit të ndeshjes Kosovë-Bullgari: Krenarë dhe plot besim - Bota Sot
Veseli pas përfundimit të ndeshjes Kosovë-Bullgari: Krenarë dhe plot besim

Aktuale

Veseli pas përfundimit të ndeshjes Kosovë-Bullgari: Krenarë dhe plot besim

Më: 25 mars 2019 Në ora: 22:42
Foto

Me rezultat 1:1, përfundoi ndeshja Kosovë-Bullgari, ndeshje kjo kualifikuese për në Euro 2020, shkruan lajmi.net.

Pas përfundimit të ndeshjes, kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka falënderuar lojtarët për lojën e zhvilluar ndaj Bullgarisë.

Veseli përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ka shkruar se ndjehet krenar dhe ka besi të plotë në futbollistët e kombëtares së Kosovës.

Postimi i plotë i Veselit pa ndërhyrje:

Falemnderit djema edhe për pikën e parë në rrugën drejt Europianit. Krenarë dhe plot besim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...