Veseli: Kosova ka një rini të mrekullueshme - Bota Sot
Veseli: Kosova ka një rini të mrekullueshme

Aktuale

Veseli: Kosova ka një rini të mrekullueshme

Nga: Z.B Më: 26 mars 2019 Në ora: 12:15
Foto nga takimi

Kryeparlamentari i Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, sot ka biseduar me studentët e shkencave politike të Universitetit të Prishtinës, përcjell “Bota sot”.

Veseli përmes një postimi në Facebook ka shkruar se, Kosova ka një rini të mrekullueshme.

Postimi i plotë:

Kënaqësi e veçantë biseda që pata sot me studentët e shkencave politike të Universitetit “Hasan Prishtina”. Kosova ka një rini të mrekullueshme, e cila duhet të marrë më shumë rol dhe përgjegjësi për vendin.
 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...