Gruaja e Millosheviçit e ka një vend të veçantë në ferr - Bota Sot
Gruaja e Millosheviçit e ka një vend të veçantë në ferr

Aktuale

Gruaja e Millosheviçit e ka një vend të veçantë në ferr

Më: 14 prill 2019 Në ora: 20:52
Petrit Selimi

Ka vdekur në moshën 76 vjeçare e veja e “Kasapit të Ballkanit”, Mira Markoviq – Millosheviq, bashkëshortja e ish-presidentit të Serbisë dhe ish-Jugosllavisë, Sllobodan Millosheviq.

Për këtë ka reaguar drejtori i fondacionit të Sfidave të Mileniumit të Kosovës, Petrit Selimi duke e quajtur atë si nxitëse të instikteve vrasëse të burrit të saj, Sllobodan Millosheviq teksa ka shtuar se ka një vend të veçantë në ferr për të.

“Gruaja e Sllobodan Millosheviqit, Mira Markoviç, të dytë të cilët lejuan dhe nxitën instinktet më të këqija vrastare, vdiq sot në Soçi të Rusisë. Ajo e ka të rezervuar një vend shumë të veçantë në ferr”, ka shkruar ai në Twitter.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...