Komisioni hetimor shqyrton dokumentacionin e PTK-së - Bota Sot
Komisioni hetimor shqyrton dokumentacionin e PTK-së

Aktuale

Komisioni hetimor shqyrton dokumentacionin e PTK-së

Më: 18 prill 2019 Në ora: 11:05
Foto ilustrim

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala po shqyrton dokumentacionin e pranuar

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...