Maloku: Xhavit Haliti spo mundet me e përbi ekzistencën e FARK-ut - Bota Sot
Maloku: Xhavit Haliti spo mundet me e përbi ekzistencën e FARK-ut

Aktuale

Maloku: Xhavit Haliti spo mundet me e përbi ekzistencën e FARK-ut

Më: 18 prill 2019 Në ora: 12:51
Pamje nga ish-ushtarët

Me anë të një postimi të sajën në facebook, deputetja nga rradhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Doruntinë Maloku i ka reaguar nënkryetarit të Kuvendit Xhavit Halitit, duke thënë se atij po i pengon ekzistenca e FARK-ut, dhe spo mundet me e pranu as sot, 20 vjet pas lufte.

Ja postimi i plotë i deputetes Maloku:

"Edhe 20 vjet pas luftës, Xhavit Haliti s'po mundet me e përbi veprimtarinë e madje as ekzistencën e FARK-ut. 
Bile, për mos me e pranu këtë të vërtetë, po thotë se për Kosharen s'ka haber! A thua pse s'po flet për Kosharen?"

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...