Hoxhaj e Tahiri në konferencë - Bota Sot
Hoxhaj e Tahiri në konferencë

Aktuale

Hoxhaj e Tahiri në konferencë

Më: 19 prill 2019 Në ora: 13:08
Enver Hoxhaj

Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri dhe zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj po mbajnë konferencë për media.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...