Deputetja e PSD-së pranon sfidën e koleges së saj nga AA-ja - Bota Sot
Deputetja e PSD-së pranon sfidën e koleges së saj nga AA-ja

Aktuale

Deputetja e PSD-së pranon sfidën e koleges së saj nga AA-ja

Nga: A.M. Më: 20 prill 2019 Në ora: 17:51
Shqipe Pantina

Ka disa ditë që fytyrat publike, duke përfshirë këtu drejtues të institucioneve të rëndësishme të vendit deri tek personat e showbizit po sfidojnë njëri tjetrin për të mbjellë një pemë.

Këtë sfidë e ka pranuar deputetja nga radhët e Partisë Socialdemokrate, Shqipe Pantina, e cila ishte nominuar nga deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Time Kadrijaj.

Po ashtu, si Kadrijaj edhe Pantina ka nominuar persona publikë që të bëjnë mbjelljen e një peme.

Postimi i plotë:

Me kenaqesi pranova sfiden nga kolegeja e AAK Time Kadrijaj per te mbjelle nje peme. Me 22 prill ne #diteneTokes po ashtu do i bashkohem aksionit #MiqteeToked te organizuar nga #KUSA dhe #KomunaePrishtines per mbjellje te drunjeve ne fushen e Pajtimit

Une i ftoj: mbesen time Sibora Pantina, drejtorin e sherbimeve publike ne Kline Iber Elezaj, kolegen dhe miken time Besa Baftiu si dhe miqte e mikeshat Aferdita Maliqi,Violeta Hyseni Kelmendi, Ismet Kryeziu, Valmir Ismaili, Shpresë B. Sejdiu qe te vazhdojne me mbjelljen e nje peme.

#plantatreechallange

#earthday

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...