Ambasadori Kosnett uron Pashkët - Bota Sot
Ambasadori Kosnett uron Pashkët

Aktuale

Ambasadori Kosnett uron Pashkët

Më: 21 prill 2019 Në ora: 12:59
Philip Kosnett

Ambasadori i amerikanë në Kosovë, Philip Kosnett ka uruar të gjithë besimtarët katolikë me rastin e Festës së Pashkëve.

Përmes një postimi në Twitter, ambasadori Kosnett ka uruar edhe besimtaret katolikë në Kosovë.

“Urime Pashkët për të gjithë ata që festojnë sot, në Kosovë dhe në të gjithë globin”, ka shkruar Kosnett.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...