Kryeziu: Na keni lodh ju që jetoni në Evropë, hajdeni këtu e veproni - Bota Sot
Kryeziu: Na keni lodh ju që jetoni në Evropë, hajdeni këtu e veproni

Aktuale

Kryeziu: Na keni lodh ju që jetoni në Evropë, hajdeni këtu e veproni

Nga: A.ZH Më: 21 prill 2019 Në ora: 17:21
Ismet Kryeziu

Ismet Kryeziu nga Instituti Demokratik i Kosovës, është treguar kritik nga atyre që jetojnë në Evropë.

Ai në një postim në Facebook, ka thënë se ata nuk duhet të vajtojnë për Kosovën, por të vijnë dhe të veprojnë në Kosovë, përcjell Bota sot.

“Orhan Pamuk ka thënë: Unë nuk shkoj me jetu në Amerikë e me vajtu për Turqinë. Na keni lodh ju që jetoni në Evropë e po vajtoni për Kosovën, hajdeni këtu veproni e mos denesni”, ka shkruar Kryeziu./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...