Veseli:Në kohë festash, kujtojmë me krenari ata që dhanë më të shtrenjtën për vendin, jetën - Bota Sot
Veseli:Në kohë festash, kujtojmë me krenari ata që dhanë më të shtrenjtën për vendin, jetën

Aktuale

Veseli:Në kohë festash, kujtojmë me krenari ata që dhanë më të shtrenjtën për vendin, jetën

Nga: Z.B Më: 21 prill 2019 Në ora: 20:19
Kadri Veseli

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës ka thënë se, në kohë festash kujtojmë me krenari ata që dhanë jetën për vendin,përcjell “Bota sot”.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, ku ka shkruar se, sot ka vizituar familjen e dëshmorit Pal Paluca, për t’ua uruar Pashkët.

Postimi i plotë:

Në kohë festash, duhet të kujtojmë me krenari ata që dhanë më të shtrenjtën për vendin, jetën e tyre. Sot vizitova familjen e dëshmorit Pal Paluca, për t’ua uruar Pashkët dhe për të ndarë me njëri-tjetrin dëshirat më të mira për të ardhmen e Kosovës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...