Takohen Haradinaj dhe Meta, thonë se diskutuan tema kombëtare - Bota Sot
Takohen Haradinaj dhe Meta, thonë se diskutuan tema kombëtare

Aktuale

Takohen Haradinaj dhe Meta, thonë se diskutuan tema kombëtare

Më: 21 prill 2019 Në ora: 22:38
Foto nga takimi

Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar sonte me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta.

Në takimin që thuhet se ishte miqësor, raportohet të jenë diskutuar temat e interesit kombëtar.

“Takim miqësor me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Është gjithmonë kënaqësi të diskutojmë bashkë për temat e rëndësishme të interesit kombëtar. RH”, shkruan Haradinaj në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...