Haradinaj për Ditën e Tokës: Duhet ndërgjegjësim e veprim në mbrojtje të ambientit - Bota Sot
Haradinaj për Ditën e Tokës: Duhet ndërgjegjësim e veprim në mbrojtje të ambientit

Aktuale

Haradinaj për Ditën e Tokës: Duhet ndërgjegjësim e veprim në mbrojtje të ambientit

Nga: A.SH Më: 22 prill 2019 Në ora: 14:07
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes facebook, ka shkuar se, sot sikur shënojmë Dita e Tokës, më shumë se kurrë, na duhet ndërgjegjësim e veprim në mbrojtje të ambientit. Ta ruajmë bukurinë e Kosovës.

Postimi i plotë:

Përgjegjësia jonë karshi natyrës dhe ambientit ku jetojmë, duhet të shfaqet çdo ditë. Sot kur shënojmë Ditën e Tokës, më shumë se kurrë, na duhet ndërgjegjësim e veprim në mbrojtje të ambientit. Ta ruajmë bukurinë e Kosovës.

RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...