Pacolli raporton para Komisionit për Integrime Evropiane - Bota Sot
Pacolli raporton para Komisionit për Integrime Evropiane

Aktuale

Pacolli raporton para Komisionit për Integrime Evropiane

Më: 23 prill 2019 Në ora: 08:31
Behgjet Pacolli

Komisioni për Integrime Evropiane sot ka paraparë të mbajë mbledhjen e radhës.

Në rend dite, është raportimi i zëvendëskryeministrit të parë dhe Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli.

Kryediplomati i Kosovës do të raportojë në lidhje me procesin e integrimit evropian;

Kjo mbledhje do të mbahet në një nag sallat e Kuvendit të Kosovës me fillim në ora 12:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...