Veseli në Rezidencën e Kosnett: Ambasada e SHBA-ve për shqiptarët shtëpi e shpresës dhe mbështetjes - Bota Sot
Veseli në Rezidencën e Kosnett: Ambasada e SHBA-ve për shqiptarët shtëpi e shpresës dhe mbështetjes

Aktuale

Veseli në Rezidencën e Kosnett: Ambasada e SHBA-ve për shqiptarët shtëpi e shpresës dhe mbështetjes

Më: 23 prill 2019 Në ora: 20:38
Veseli në Rezidencën e Kosnett

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli është pritur në Rezidencën e Ambasadorit të SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett.

Veseli përmes një shkrimi në facebook ka thënë se Ambasada Amerikane për shqiptarët ka qenë shtëpi e shpresës dhe mbështetjes.

“Në pritjen e veçantë në Rezidencën e Ambasadorit të SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, theksova se për shqiptarët, Ambasada Amerikane në Prishtinë ka qenë gjithmonë shtëpi e shpresës dhe mbështetjes”, ka shkruar Veseli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...