Quni, Hajdar Beqës: Është dasht me të mbajt në prehër, se je frikacak - Bota Sot
Quni, Hajdar Beqës: Është dasht me të mbajt në prehër, se je frikacak

Aktuale

Quni, Hajdar Beqës: Është dasht me të mbajt në prehër, se je frikacak

Nga: K.M Më: 26 prill 2019 Në ora: 16:09
Pamje nga komisioni

Gjata takimit të komisionit parlamentarë ku po merret në pyetje Presidenti Thaçi, një debat i nxehtë ka qenë mes Anton Qunit dhe Hajdar Beqës, pasi akuzave të ndërsjella se kush është më frikacak se tjetri.

Në një moment, Quni i ka thënë Hajdar Beqës se rrugën drejt liqenit të Komanit e kanë bërë bashkë, ku atij duhet ti kujtohet që nga frika që e ka pasur është dashur ta mbaj në prehër.

“Kur e ke bërë një udhëtim me mua në liqenin e Komanit, aq shumë je frikësuar sa është dashur të të mbaj në prehër”, i ka thënë Quni, Hajdar Beqajt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...