Maturantët bëjnë drift me vetura në mes të Prishtinës, për pak sa nuk shkaktojnë aksident - Bota Sot
Maturantët bëjnë drift me vetura në mes të Prishtinës, për pak sa nuk shkaktojnë aksident

Aktuale

Maturantët bëjnë drift me vetura në mes të Prishtinës, për pak sa nuk shkaktojnë aksident

Më: 15 maj 2019 Në ora: 13:51
Pamje nga vendi i ngjarjes

Maturantët e shkollës “Don Bosko” në Prishtinë kanë zgjedhur një mënyrë të pazakontë dhe shumë të rrezikshme për ta festuar përfundimin e shkollimit të mesëm.

Në një video të dërguar në Insajderi, shihen disa vetura duke lëvizur me shpejtësi, derisa nisen me vrull. Njëra nga madje bën ‘drift’.

Këto, ata i kanë bërë për disa minuta në mes të rrugës, ku për pak kanë shkaktuar aksident.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...