DnV mban konferencë për media (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
DnV mban konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Aktuale

DnV mban konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Më: 19 maj 2019 Në ora: 12:56

DnV po mban konferencë për media lidhur me mbarëvajtjen e procesit të votimit dhe daljen në zgjedhje deri në ora 12:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...