Rexhaj: Në Shqipëri nuk iu hanë p*lla për Kosovë, më kanë thënë çka po iu duhet pavarësia! - Bota Sot
Rexhaj: Në Shqipëri nuk iu hanë p*lla për Kosovë, më kanë thënë çka po iu duhet pavarësia!

Aktuale

Rexhaj: Në Shqipëri nuk iu hanë p*lla për Kosovë, më kanë thënë çka po iu duhet pavarësia!

Nga: K.M Më: 21 maj 2019 Në ora: 18:33
Sali Rexhaj

Veprimtari Sali Rexhaj, me anë të njo postimi të tijin në facebook e ka komentuar taktikën e presidentit Thaçi, për ta promovuar idenë e tij për korrigjimin e kufirit në mediat në Shqipëri. Ai ka porositur presidentin e vendit që mos të merret më me atë temë, pasi që ajo ka vdekur në Berlin, duke i sugjeruar që të shpërndaje dekorata, nëse ia pranon dikush tashmë,

Postimi i plotë i Rexhajt

Nuk e di pse po lobon Hashim Thaqi ne Shqiperi per ndarje te Kosoves.
Po atyre palla nuk u hane, te gjithe qe i kam takuar deri sot, pa perjashtim me kan thene rrini nen Serbi se keni buke, shtepi e makina. Çka po ju duhet shteti e pavaresia e Kosoves.
Hashim, nuk po e pengon Shqiperia ndarjen e Kosoves, po qytetaret e Kosoves komplet dhe shtetet demokratike perendimore ne krye me Gjermanin dhe kancelaren Merkel.
Mos humb kohe kot po rri ne Kosove e shperndaj dekorata, nese ti merr dikush, dhe vizito varreza te viktimave te shtetit Serb te cilit ti sot po i sherben kembe e krye.
I ka vdeke nena ndarjes se Kosoves, kesaj ideje te vjeter serbo-ruse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat