Ganimete Musliu: Flora Brovina është dhe do mbetet një heroinë - Bota Sot
Ganimete Musliu: Flora Brovina është dhe do mbetet një heroinë

Aktuale

Ganimete Musliu: Flora Brovina është dhe do mbetet një heroinë

Më: 22 maj 2019 Në ora: 00:07
Flora Brovina, Ganimete Musliu

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu ka dal në përkrahje të deputetes Flora Brovina, duke pohuar se Flora Brovina një jetë ia ka kushtuar atdheut pa kërkuar asnjëherë kompensim për asgjë.

“Flora Brovina nje jete ja ka kushtuar Atdheut pa kerkuar asnjeher kompensim per asgje. Per shume gra e femije qe u rriten me kujdesin e saj Flora eshte dhe do mbetet nje Heroine. Per shume gra e vajza Flora eshte inspirim se si duhet punuar e sakrifikuar per Vendin. Ndjehem me fat qe kam perkrah nje Heroine si ty Flora Brovina!” ka shkruar Musliu në Facebook

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat