Pasi përmendet se mori 200 mijë euro, Kadri Veseli thërret konferencë të jashtëzakonshme - Bota Sot
Pasi përmendet se mori 200 mijë euro, Kadri Veseli thërret konferencë të jashtëzakonshme

Aktuale

Pasi përmendet se mori 200 mijë euro, Kadri Veseli thërret konferencë të jashtëzakonshme

Më: 23 maj 2019 Në ora: 00:56
Kadri Veseli

Kryetari i PDK-së dhe Kuvendit, Kadri Veseli ka thirrur një konferencë të jashtëzakonshme shtypi, për mëngjesin e sotëm.

Sipas një njoftimi të zyrës për media të Kuvendit, konferenca do të mbahet sot (e enjte), në orën 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat