Shpërthen Bahtiri: Kjo Qeveri e korruptuar dhe e shëmtuar, ndihem keq pse jam në këtë shtet - Bota Sot
Shpërthen Bahtiri: Kjo Qeveri e korruptuar dhe e shëmtuar, ndihem keq pse jam në këtë shtet

Aktuale

Shpërthen Bahtiri: Kjo Qeveri e korruptuar dhe e shëmtuar, ndihem keq pse jam në këtë shtet

Më: 24 maj 2019 Në ora: 00:25
Agim Bahtiri

Kryetari i Mitrovicës nga radhët e AKR’së, Agim Bahtiri ka hedhur akuza e kritika ndaj Qeverisë aktuale në Kosovë. Bahtiri  e quan Qeveri të korruptuar e të shëmtuar.

Madje Bahtiri thotë se ndihet keq pse jeton në këtë vend, për shkak të kësaj Qeverie.

‘’Kjo qeveri e korruptuar, e shëmtuar. Më bën të ndihem keq pse jam në këtë shtet. Për këtë popull nuk mendon askush’’, tha Bahiri në ‘Show Portal’.

Kujtojmë, që partia e tij AKR është pjesë e kësaj Qeverie. Në anën tjetër, opozita do rrëzimin e Qeverisë Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...