Hashim Thaçi befason me deklaratën për Milaim Zekën - Bota Sot
Hashim Thaçi befason me deklaratën për Milaim Zekën

Aktuale

Hashim Thaçi befason me deklaratën për Milaim Zekën

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 12:34
Milaim Zeka, Hashim Thaçi

Presidenti Thaçi ka lavdëruar deputetin e Kuvendit të Kosovës Milaim Zekën.

Presidenti Thaçi në një emision televiz ka komentuar figurën e deputeti të zëshëm të Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka duke thënë se është deputeti më aktiv në Parlament. Thaçi citohet të ketë thënë:

"Më i miri, më i bardhi, më i kuqi i Parlamamentit ,i shkëlqyer, ta them të drejtën shpesh është duke shkëlqyer në Parlament, tash po dëgjoj se po themelon Parti të re, i uroj suksesin më të mirë".

Kujtojmë se deputeti Zeka do të bëjë publike partinë e tij rë re me datë 29 Qershor ku ai ka prezentuar dhe llogon e tij dhe emrin e partisë që do të quhet “Partia EuroAtlantike e Kosovës”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...