Drejtpërdrejt nga koncerti i Filharmonisë së Kosovës - Bota Sot
Drejtpërdrejt nga koncerti i Filharmonisë së Kosovës

Aktuale

Drejtpërdrejt nga koncerti i Filharmonisë së Kosovës

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 20:50

Është duke u mbajtur koncerti i Filhamornisë së Kosovës. Po marrin pjesë Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat