Kryeparlamentari Veseli e takon dhe e përcjell në Aeroport Presidentin Bill Clinton - Bota Sot
Kryeparlamentari Veseli e takon dhe e përcjell në Aeroport Presidentin Bill Clinton

Aktuale

Kryeparlamentari Veseli e takon dhe e përcjell në Aeroport Presidentin Bill Clinton

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 00:48
Kadri Veseli

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli do të zhvilloj nesër takim të veçantë me  ish-Presidentin e SHBA-së Bill Clinton.

Sipas agjendës së paralajmëruar, Veseli do ta zhvilloj takimin me Presidentin Clinton në zyrat VIP të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës dhe do ta përcjell atë në përfundim të vizitës për nder të 20 vjetorit të çlirimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...