Pasi përfundon fjalimin, Haradinaj vrapon deri te Clintoni - Bota Sot
Pasi përfundon fjalimin, Haradinaj vrapon deri te Clintoni

Aktuale

Pasi përfundon fjalimin, Haradinaj vrapon deri te Clintoni

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 13:15
Ramush Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj, në fund të fjalës së tij ka thënë se ‘Kosova qëndron përherë me SHBA’në në krah’.

Ai ka shtuar në fund: ‘Zoti e bekoftë Amerikën, Zoti e bekoftë Kosovën’.

Dhe në fund, kryeministri e ka bërë një veprim që bën shpesh, ka vrapuar deri te Klintoni ku edhe ia ka zgjatur dorën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...