Kastrati: Thank You President Clinton - Bota Sot
Kastrati: Thank You President Clinton

Aktuale

Kastrati: Thank You President Clinton

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 15:41
Bill Clinton dhe Halil Kastrati

Hoxha dhe humanisti, Halil Kastrati, ka uruar 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës.

Ai ka takuar ish-presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat