Haradinaj: Festuam me dinjiet dhe qytetari të lartë 20 vjetorin e çlirimit të vendit - Bota Sot
Haradinaj: Festuam me dinjiet dhe qytetari të lartë 20 vjetorin e çlirimit të vendit

Aktuale

Haradinaj: Festuam me dinjiet dhe qytetari të lartë 20 vjetorin e çlirimit të vendit

Nga: A.SH Më: 12 qershor 2019 Në ora: 16:30
Bill Clinton dhe Ramush Haradinaj

Kryemisnitri i vendit Ramush Haradinaj, ka falënderuar qytetarët e Kosovës duke thënë se kemi festuar me dinjiet dhe qytetari te lartë këtë 20 vjetor të çlirimit të vendit tonë.

Postmi i plotë:

Populli i Kosovës, qytetarët tanë, institucionet tona, të ndërtuara në shtetin e lirë të Kosovës, sot iu bashkuan me dinjitet dhe festuan me qytetari të lartë, shënimin e 20 vjetorit të intervenimit të NATO-së, ashtu siç e meriton, një vend i lirë, demokratik dhe i rreshtuar përkrah aleatëve tanë.

Faleminderit qytetarë të dashur!
Faleminderit Kosovë!

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat