Wesley Clark erdhi në Kosovë me familjen e tij - Bota Sot
Wesley Clark erdhi në Kosovë me familjen e tij

Aktuale

Wesley Clark erdhi në Kosovë me familjen e tij

Nga: A.M. Më: 12 qershor 2019 Në ora: 18:08
Wesley Clark me familjen e tij dhe presidentin Thaçi

Ish Komandanti i Aleancës Veri-Atlantike – NATO-, Wesley Clark, është nderuar sot nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, me dekoratën “Urdhri i Lirisë”.

Ai në 20 vjetorin e hyrjes së trupave të NATO-s, gjenerali Clark ka ardhur në Kosovës së bashku me familjen e tij

Postimi i plotë:

Çfarë nderim të jem me Presidentin tim të mikut, Hashim Thaçit, ndërsa festojmë në Kosovë # 20vjetorin në liri. Pasi që familja ime të bashkohet dhe të takohet me popullin e Kosovës është diçka që kurrë nuk do ta harroj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...