Pjesëtarë të Policisë dhe Inspektoratit bëhen bashkë në Konferencën e Sigurisë - Bota Sot
Pjesëtarë të Policisë dhe Inspektoratit bëhen bashkë në Konferencën e Sigurisë

Aktuale

Pjesëtarë të Policisë dhe Inspektoratit bëhen bashkë në Konferencën e Sigurisë

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 18:12
Foto nga ngjarja

Numër i madh i pjesëtarëve të Policisë së Kosovës si dhe Inspektoratit policor janë duke marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë.

Kjo konferencë është duke u zhvilluar në prag të shënimit të 20 vjetori të Lirisë së Kosovës.

Numër i madh i tyre janë bërë bashkë sot në shënimin e kësaj konference e cila u titullua ‘Për lirinë tonë’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat