Pacolli: Kosova është përjetësisht mirënjohëse për kontributin e Presidentit Klinton - Bota Sot
Pacolli: Kosova është përjetësisht mirënjohëse për kontributin e Presidentit Klinton

Aktuale

Pacolli: Kosova është përjetësisht mirënjohëse për kontributin e Presidentit Klinton

Nga: A.SH Më: 12 qershor 2019 Në ora: 20:47
Bill Clinton dhe Behgjet Pacolli

Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, ka falënderuar njeriun më meritor për lirine tonë, Presidentin Bill Klinton i cili kreu vizitën dyditore në Kosovë, për nder të 20 vjetorit, çlirimit të Kosovës.

“Sot, miku i Kosovës, njeriu më meritor për lirinë tonë, Presidenti Bill Klinton kreu vizitën dyditore në Kosovë. Kosova është përjetësisht mirënjohëse për kontributin e Presidentit Klinton”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...