Rrahja në LDK, këta janë personat e shoqëruar në Polici - Bota Sot
Rrahja në LDK, këta janë personat e shoqëruar në Polici

Aktuale

Rrahja në LDK, këta janë personat e shoqëruar në Polici

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 18:26
Pamje nga vendi i ngjarjes

Rrahja mes delegatëve në kuvendin zgjedhor të nëndegës së LDK-së në Mati Prishtinë nuk ka shpëtuar pa të arrestuar.

Policia ka shoqëruar kandidatin për kryetar të nëndegës me iniciale R.G. dhe ish-nënkryetarin Avdullah Krasniqi.

Ndërsa Sherif Vrajolli është zgjedhur kryetar i nëndegës së LDK-së Mati në Prishtinë, ndërsa nënkryetar Kreshnik Hoxha, që të dy të krahut të Hazir Borovcit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...