Mesazhi i Armend Ibrahimit për LDK-në, ilustruar me 42 foto - Bota Sot
Mesazhi i Armend Ibrahimit për LDK-në, ilustruar me 42 foto

Aktuale

Mesazhi i Armend Ibrahimit për LDK-në, ilustruar me 42 foto

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 21:44
Armend Ibrahimi

Ish – Kryetari i Rinisë së Lidhjes Demokratike, Armend Ibrahimi ka reguar për rrahjen me karrige në nëndegën e LDK’së në Mat.

Ai ka thënë se dhuna nuk ka vend në politikë e aq më pak në LDK.

“Dhuna, grushtet dhe karriget nuk kane vend ne politiken Kosovare, aq me pak ne LDK”, ka shkruar Ibrahimi

Shkrimi i tij i plotë:

LDK – ne mungesen time mungojne unitet – afri dhe perqafime 😂 Pertej hajgareve, dhuna, grushtet dhe karriget nuk kane vend ne politiken Kosovare, aq me pak ne LDK. Te i ruajm vlerat tona njerezore dhe politike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...