Rrahja e djeshme në LDK, Borovci befason me deklaratën e tij - Bota Sot
Rrahja e djeshme në LDK, Borovci befason me deklaratën e tij

Aktuale

Rrahja e djeshme në LDK, Borovci befason me deklaratën e tij

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 13:54
Hazir Borovci

Kryetari i degës së tretë dega “Ibrahim Rugova”, Hazir Borovci ka komentuar rrahjet e fundit që po ndodhin brenda LDK-së.

Ai ka thënë se në degën ku ai është kryetar, nuka ka eksese.

“Degën e Ibrahim Rufovës dhe tërë LDK-në nuk ka eksese, janë implikime shtyrje nga pas, sepse çdo proces demokratik ka shtyrje nga pak, për të gjitha këto ne e kemi njëfarë rendi, tash kanë mbledhje të gjitha informatat do t’i merrni gjatë ditës.”

Ndërsa sa i përket rrahjes me karrige Borovci tha se te gjitha informatat do t’i keni me kohë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...