Ambasadori Kosnett flet me rastin e përmbylljes së programit për lidership - Bota Sot
Ambasadori Kosnett flet me rastin e përmbylljes së programit për lidership

Aktuale

Ambasadori Kosnett flet me rastin e përmbylljes së programit për lidership

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 15:48
Philip Kosnett

Ambasadori Philip Kosnett flet me rastin e përmbylljes së programit Lidershipi transformues - bursat dhe partneritetet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...