ROSU surprizon veteranët kroatë që po qëndrojnë në Kosovë

Aktuale

ROSU surprizon veteranët kroatë që po qëndrojnë në Kosovë

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 23:04
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një grup motoristësh kroatë shumica e të cilëve janë veteranë lufte po qëndrojnë në Kosovë.

Pas një mikpritje në Prizren, ata sonte janë mikpritur në një restaurant në Milloshevë.

Pas një darke, ata janë surprizuar nga policët e ROSU-së të Kosovës të cilët janë takuar me ta, duke i falënderuar për vizitën në Kosovë.

Në fund ata janë fotografuar së bashku duke bërë simbolin e shqiponjës.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat