Qeveri e degradimit, koalicion i regresit. PAN-ikkk - Bota Sot
Qeveri e degradimit, koalicion i regresit. PAN-ikkk

Aktuale

Qeveri e degradimit, koalicion i regresit. PAN-ikkk

Nga: Z.B Më: 20 qershor 2019 Në ora: 17:56

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) Armend Zemaj, ka thënë se kjo Qeveri është e degraduar dhe koalicionin PAN e ka quajtur koalicion i regresit, pëcjell “Bota sot”.

Zemaj këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook ku ka shkruar se në këtë Qeveri është rritë hajnia, sipas tij, është rrite zhvatja e parasë publike.

“Është rrite hajnia, është rrite zhvatja e parasë publike.. nuk është zvogëlu papunsia.
Qeveri e degradimit, koalicion i regresit. PAN-ikkk..”, ka shkruar Zemaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...