AGK ngushëllon për vdekjen e gazetarit Ramadan Asllani

Aktuale

AGK ngushëllon për vdekjen e gazetarit Ramadan Asllani

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 10:52
Ramadan Asllani

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka ngushëlluar për vdekjen e gazetarit Ramadan Asllani.

“Me dhimbje kemi marrë lajmin për shuarjen e kolegut tonë Ramadan Asllani”, thuhet në telegram.

Asllani ka lindur në Smirë të Vitisë në vitin 1957.

I ndjeri kishte punuar gazetar në gazetat “Zëri”, “Bota Sot” dhe “Kosova Sot”.

AGK i shprehë ngushëllime familjarëve të të ndjerit, miqve, bashkëpunëtorëve e të gjithë kolegëve gazetarë për humbjen e Asllanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat