“Tash, a me i besu Dhuratës a Ramushit?” - Bota Sot
“Tash, a me i besu Dhuratës a Ramushit?”

Aktuale

“Tash, a me i besu Dhuratës a Ramushit?”

Nga: G.B Më: 26 qershor 2019 Në ora: 13:09
Ramush Haradinaj

Njohësi i çështjeve politike në vend, Imer Mushkolaj, ka reaguar ndaj ministres Dhurata Hoxhaj, e cila ka thënë se Gjermania dhe Franca po bllokojnë procesin e liberalizimit të vizave.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se cilit t’i besojmë, derisa Haradinaj ka thënë fjalë të mira për Gjermanin,ë plus që na ka uruar liberalizimin e vizave.

Postimi i tij i plotë:

Tash, a me i besu Dhuratës a Ramushit? Ramushi na ka folë fjalë t'mira për Gjermaninë, plus na ka uru edhe njiherë liberalizimin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...