Postimi i çuditshëm i Haradinajt në Facebook 5 minuta para orës 12 të natës - Bota Sot
Postimi i çuditshëm i Haradinajt në Facebook 5 minuta para orës 12 të natës

Aktuale

Postimi i çuditshëm i Haradinajt në Facebook 5 minuta para orës 12 të natës

Më: 5 korrik 2019 Në ora: 00:36
Ramush Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj ka njoftuar pesë minuta para orës 12, se është në Poznan të Polonisë ku do të marrë pjesë në Samitin e Ballanit Perëndimor.

Kryeministri e publikoi këtë postim pesë minuta para dymbëdhjetës të natës.

Pjesëmarrja e Kosovës në këtë Samit në Poloni është mjaft e rëndësishme derisa kështu njofton kryeministri në Facebook:

”Në Poznan të Polonisë, për të marrë pjesë në Samitin e Ballkanit Perendimor dhe për të diskutuar çështjet e rëndësishme, planet për të ardhmen dhe bashkëpunimin rajonal. Kosova është shtet konstruktiv për nxitjen e bashkëpunimit rajonal dhe garantimin e marrëdhënieve të fqinjësisë së mirë dhe në këtë frymë vazhdon të angazhohet seciën ditë për të ardhmen e përbashkët!”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...