Gani Geci vjen me një lajm: Një ngjarje e rëndë po ndodhë tani pranë fshatit të Hashim Thaçit - Bota Sot
Gani Geci vjen me një lajm: Një ngjarje e rëndë po ndodhë tani pranë fshatit të Hashim Thaçit

Aktuale

Gani Geci vjen me një lajm: Një ngjarje e rëndë po ndodhë tani pranë fshatit të Hashim Thaçit

Nga: N.H Më: 8 korrik 2019 Në ora: 00:34
Hashim Thaçi dhe Gani Geci

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, përmes llogarisë së tij në Facebook, njofton se për shkaqe të shkaqe të panjohura u janë djegur arat të cilat i kishin të mbjella me grurë.

Geci mes tjerash në njoftimin e tij potencon se zjarri dyshohet të jetë i qëllimshëm.

Ja postimi i tij pa ndërhyrje:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...